Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Město Jeseník - Karla Čapka, Jeseník, Jeseník (informace o místu práce: Jeseník)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 22980 - 33790 Kč

Nástup od: 1. 2. 2022

Poznámka: Doručení přihlášky:Písemné přihlášky společně s ostatními požadovanými dokumenty zasílejte na adresu: Město Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 04.02.2022 do 10:00 hodin. Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na referenta/ku OSPOD".Předpokládaný termín výběrového řízení: 07. - 11.02.2022Podrobnější informace k výběrovému řízení na www.jesenik.org v sekci Volná místa.INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:- 11. platová třída (platový stupeň podle délky započitatelné praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) - místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník- plný pracovní úvazek- pracovní poměr na dobu neurčitou - předpokládaný termín nástupu: únor 2022 (dohoda možná)POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:- Zajišťování sociálně-právní ochrany dětí v územním obvodu obce s rozšířenou působností.POŽADOVANÉ DOKLADY:- přihláška do výběrového řízení (vzor na www.jesenik.org v sekci Volná místa)- strukturovaný profesní životopis - úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce POŽADAVKY:- splnění odborné způsobilosti k výkonu sociálního pracovníka podle § 110 odst. 4 písm. a) až c) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění- znalost zákona o sociálně-právní ochraně dětí (359/1999 Sb.), zákona o zvláštních řízeních soudních (292/2013 Sb.); alespoň základní orientace ve správním řádu (500/2004 Sb.), občanském zákoníku (89/2012 Sb.) a zákoně o obcích (128/2000 Sb.)- uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet apod.)- komunikační schopnosti- samostatnost a spolehlivost - zdravotní způsobilost- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidičVÝHODA:- praxe ve veřejné správě nebo s danou cílovou skupinou- zvláštní odborná způsobilost při sociálně-právní ochraně dětí (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru)ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:- možnost dalšího vzdělávání - příspěvek na dovolenou, sportovní a kulturní aktivity; na penzijní připojištění; stravenky- 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna- pružnou pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Inzerující společnost

Město Jeseník, IČO: 00302724

Jeseník, Masarykovo nám., PSČ 790 01

Kontakt
Eva Michalčáková, 584 498 447, eva.michalcakova@mujes.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Jeseník

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání...více

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Partners Financial Services