Models.UradPrace.Cs

Místo práce: SEABERG s.r.o., Liberec, Příšovice (informace o místu práce: Příšovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 28000 Kč

Nástup od: 17. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce: naskladňování zboží a vyskladňování zboží v mrazírnách. Evidence zboží na PC. Požadavky: řidičský průkaz VZV výhodou (není podmínkou), fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, základy na PC, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. Nástupní mzda 22000 Kč, po zapracování 28000 Kč. Po zapracování smlouva na dobu neurčitou. Vzdělání: minimálně Střední odborné (vyučen) Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny za práci navíc. Směnnost: Jednosměnný provoz (6.00-14.30 hod.). Prosíme o zaslání profesního životopisu na e-mail kuna@seaberg.cz Kontaktní osoba: Josef Kuna +420 606 395 593

Nabízené výhody

  • Dovolená navíc -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

SEABERG s.r.o., IČO: 27324176

Příšovice 157, 463 46 Příšovice

Kontakt
Josef Kuna, 606 395 593, kuna@seaberg.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Příšovice

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více