Models.UradPrace.Cs

Místo práce: QANTO VINDICO s.r.o. - Svitavy (Milady Horákové), Svitavy, Svitavy (informace o místu práce: Svitavy)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 21800 Kč

Nástup od: 17. 1. 2022

Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce při vedení podvojného účetnictví a zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti, spolupráce při inventarizaci majetku a účtů při účetních závěrkách, spolupráce při přípravě podkladů pro účetní závěrky, audit a reporting, administrativní práce v účetním oddělení, administrativní a koordinační podpora personálního oddělení, spolupráce se mzdovým účetním při zpracování mezd a mzdové agendy v souladu s platnou legislativou, včetně evidence docházky, sledování srážek a exekucí, evidence, spolupráce s kolegy v ekonomickém oddělení, práce s informačními systémy, zodpovědnost za udržování a správnost datPOŽADAVKY: SŠ vzdělání ekonomického směru a prokazatelnou praxi na pozici účetní/mzdové účetní, příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně, pečlivost a pozitivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, diskrétnost, loajálnost, časovou flexibilitu, odolnost v ůči stresové zátěži, trestní bezúhonnost a případné referenceNABÍZÍME: práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, ve které budete odpovídajícím způsobem oceněni za své pracovní nasazení, zkušenosti a schopnosti, práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci, férové podmínky spolupráce, možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy, přátelský a dynamický pracovní kolektiv, jazykové kurzy anglického jazyka, firemní benefity - bonusy/prémie, slevy na produkty využívané firmou, fástup možný ihnedKONTAKT: e-mailem (váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce, prosím, zasílejte v elektronické podobě na adresu ucetni@qanto.cz. Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobním pohovorům.)

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

QANTO VINDICO s.r.o., IČO: 28412737

Na Slatince 3279/3, 106 00 Praha - Záběhlice

Kontakt
Lenka Rozlívková, jednatel, 603 800 245, rozlivkova.lenka@qanto.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Svitavy

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více