Models.UradPrace.Cs

Místo práce: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o., Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm (informace o místu práce: Rožnov pod Radhoštěm)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 25000 - 32000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2022

Poznámka: Co vás čeká:Samostatná činnost související s implementací nových projektů v lisovně plastů, včetně změnových řízení a komunikace se zákazníky. Zajišťování procesu kvality a neustálého zlepšování systému kvality v souladu se standardy automobilového průmyslu, legislativními a zákaznickými požadavky.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nebo v oboru řízení kvality- znalost AJ na komunikativní úrobni, B2/C1- výhodou je praxe na obdobné pozici v automotive- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PPAP…)- samostatnost, aktivní přístup, komunikační schopnosti Co vám můžeme nabídnout:Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, pružnou pracovní dobu, prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další benefity.Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované dovednosti

  • Angličtina - Aktivní - -

Inzerující společnost

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o., IČO: 43963633

1. máje 2631, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm

Kontakt
Helena Cábová, personalista, 575 751 211, h.cabova@ronas.eu