Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Plastic Parts & Technology s.r.o., Svitavy, Linhartice (informace o místu práce: Linhartice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 32000 Kč

Nástup od: 13. 1. 2022

Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: Společnost Plastic Parts &Technology s.r.o. je předním výrobcem vstřikovacích forem. Do našeho týmu hledáme Vedoucího údržby. Co bude Vaší náplní práce? Objednávat servisy a opravy strojů, zajišťovat pravidelné údržby strojů a vést jejich evidenci,odpovídat za odstavení stroje nebo zařízení při ohrožení majetku, zdraví osob nebo ohrožení životního prostředí, navrhovat způsoby oprav strojů nebo zařízení, shromažďovat a koordinovat požadavky na dopravu a vytěžovat vozidla, objednávat externí dopravu, objednávat revizní zkoušky, řídit své podřízené pracovníky a vytvářet podmínky pro jejich další rozvoj pomocí hodnocení a motivace (cca 5 podřízených pracovníků), zajišťovat styk s orgány státního dozoru, hygieny práce a odborných orgánů, zabezpečení údržby budov a pozemku společnosti,vést evidenci vozového parku, odpadového hospodářstvíDALŠÍ POŽADAVKY: Jaké jsou naše požadavky? Dobré organizační schopnosti, důslednost, umět jednat s lidmi, systematičnost, aktivita, ovládání a znalost pracovních metod v oblasti SJ, BOBP, PO, ZS, TOV, ENERGIE, ŽPNABÍZÍME: moderní pracovní prostředí, osobní přístup, adekvátní finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, odměny za pracovní a životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, nástup dle dohodyKONTAKT: e-maielem, telefonicky

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Inzerující společnost

Plastic Parts & Technology s.r.o., IČO: 25971689

Linhartice 127, 571 01 Linhartice - Linhartice

Kontakt
Šárka Luňáčková, 702187634, sarka.lunackova@pptechnology.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více