Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - Pedagogická fakulta, České Budějovice, České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 25000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Pracovní náplň: samostatné zajištování veškeré agendy (kromě stipendií) studentů prezenčního, resp. kombinovaného studia (zápis do ročníku), kontrola studia, seznamy studentů, změna studijního programu, vzorového studijního plánu nebo formy studia, přerušení studia, zanechání studia, organizace státních závěrečných zkoušek, příprava diplomů, diploma supplement, osvědčení, promocí, imatrikulací, archivování studijních materiálů; vedení evidence souběžného studia studetů PF JU a TF JU/FF JU; metodická činnost spočívající v poskytování poradenské a informační činnosti týkající se výkladu a praktického provádění studijních předpisů pro studenty a učitele fakulty a poradenské činnosti pro veřejnost v oblasti přijímacího řízení dalšího vzdělávání; ovládání počítačových programů pro studijní agendu, rekvalifikovatelnost v oblasti počítačové techniky; podle potřeby plnění dalších úlolů uložených vedoucí studujního oddělení.Požadujeme: ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou; znalost zákona č. 111/1998 Sb., zákon o vysokých školách; znalost práce na PC (MS Office); předchozí zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici; schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost; trestní bezúhonnost; ochota se dále vzdělávat; organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování.Výhodou: znalost práce v programu IS STAG; znalost Studijního a zkušebního řádu JU v Č.Budějovicích; znalost AJ.Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; jazykové a zeměstnanecké kurzy; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců.Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlasem s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochranně osobních údajů, doručte v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ- ODBORNÝ/Á REFERENT/KA STUDIJNÍHO ODD. PF JU do 10. 2. 2022 (včetně) na adresu: Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová, Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice, nebo elektronicky na e-mailovou adresu: pcalounova@pf.jcu.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Nabízené výhody

  • Dovolená navíc -
  • Předškolní zařízení -
  • Jiné výhody - 4 dny indispozičního volna

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Inzerující společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČO: 60076658

České Budějovice - České Budějovice 2 1645, Branišovská, PSČ 370 05

Kontakt
Petra Čalounová, Odborná referentka personální, 387 773 027, pcalounova@pf.jcu.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Od ledna 2024 se mají zvýšit čtyři z osmi úrovní takzvané zaručené mzdy, navrhuje ministerstvo...více

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda od ledna 2024 stoupne na 18 900 korun měsíčně ze současných 17 300 korun....více

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání...více

Partners Financial Services