Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Oblastní charita Kutná Hora, Kutná Hora, Kutná Hora (informace o místu práce: Kutná Hora)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 20000 - 22000 Kč

Nástup od: 10. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce:V pečovatelské službě:- jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o víkendech a svátcích- rozvoz a donáška obědů- pomoc při úkonech péče o vlastní osobu - pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC- péče o domácnost klientů - úklid, nákupy, praní a žehlení prádla- doprovod k lékaři, na úřady apod.Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením:- příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele službyDále:- administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a s provozem střediska- účast na poradách, supervizích, povinném vzděláváníPožadavky a osobnostní předpoklady:- trestní bezúhonnost, platné očkování proti COVIDU - výhodou- SŠ s maturitou, případně SOU- rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, není podmínkou- zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou- řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!- ochota a schopnost poskytovat pomoc při hygieně u inkontinentních uživatelů- pochopení a kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením- schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, trpělivost, lidský přístup, nekonfliktní povaha- práce s PC na uživatelské úrovni- ztotožnění se s posláním CharityNabízíme:- práci na plný úvazek (možnost se domluvit i na zkráceném úvazku), pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení)- flexibilní pracovní dobu, závislou na provozní době a rozpisu služeb- zaškolení a pomoc při zapracování- smysluplnou a různorodou práci- 25 dní dovolené + 2 dny ředitelského volna- možnost získání mimořádné odměny ke mzdě- mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi (nástupní mzda, po zkušební době navíc osobní ohodnocení a možnost navýšení základní mzdy)- úhradu kurzů v rámci povinného vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb.- asistence při zaučení- možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání.Pokud máte chuť posílit náš tým, zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis na mailovou adresu personálního pracovníka: monika.pospisilova@kh.hk.caritas.cz.Do předmětu uveďte: ,,VŘ - pečovatelka "Více informací o pozici poskytne:Miroslava Tomíšková, vedoucí střediska na tel. 731 598 960.

Nabízené výhody

  • Dovolená navíc -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

Oblastní charita Kutná Hora, IČO: 49543547

Kontakt
Monika Pospíšilová, personalistka, 327 313 110, monika.pospisilova@kh.hk.caritas.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více