Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Europe Huajie Development s.r.o. - Praha, Hlavní město Praha, Praha (informace o místu práce: Praha)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 45000 Kč

Nástup od: 23. 12. 2021

Poznámka: Náplň práce: 1. odpovědnost za provoz oddělení logistky atd.2. odpovědnost za pronájem a každodenní správu logistického prostoru;3. odpovědnost za výběr a jednání s nájemci4. odpovědnost za inovaci a propagaci logistcké haly orientovaných na služby, aby se zvýšila spokojenost zákazníků;5. odpovědnost za spolupráci a vyjednávání s různými dodavateli, obchodní vyjednávání, navazující projekty a projekty spolupráce v oblasti řízení;6. Navrhování požadavků na zlepšení a doporučení;7. odpovědnost za komunikaci a koordinaci s ostatními odděleními;8. odpovědnost za řízení a školení pracovníků oddělení;Požadavky:" Vítáme znalost Angličtiny, nutná znalost čínštiny ( komunikace s čínskými odděleními a subjekty na denní bázi), český jazyk preferován, ale není nutný" Bakalářské nebo vyšší vzdělání" Min. tříletá pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti je upřednostňována" Pracovní zkušenosti: upřednostňuje se 3+ let příslušných pracovních zkušeností, 3+ let práce v oboru mezinárodní logistiky, zkušenosti s provozováním projektů přeshraničního elektronického obchodu v zámořských skladech a zkušenost s provozem v odvětví dodavatelského řetězce;" Silné komunikační a koordinační schopnosti, svědomitá a zodpovědná práce a schopnost odolat určitému pracovnímu tlaku." ZodpovědnostVýhody:" Stravenky, další bonusy dle osobní dohody

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Inzerující společnost

Europe Huajie Development s.r.o., IČO: 06995969

Rohanské nábřeží 693/10, 186 00 Praha - Karlín

Kontakt
Sari Shang, , sari.shang@eurohj.cn

Další nabídky práce

Práce v oboru: Management

Lokality: Praha

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více