Models.UradPrace.Cs

Místo práce: GETURA PLUS, spol. s.r.o., Šumperk, Libina (informace o místu práce: Libina)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 30600 - 36200 Kč

Nástup od: 1. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce: - obsluha CNC horizontální vyvrtávačky (systém Heidenhain) - spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími kolegy- znalost měření Požadujeme: - vyučení v oboru obráběč kovů, příp. SŠ vzdělání ve strojním oboru - praxe s obsluhou CNC strojů výhodou - samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací výhodouNabízíme: - možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami - možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj - odpovídající platové ohodnocení a benefity- nabízíme možnost pronájmu bytu 3+1.Pracovní smlouva: nejprve na dobu určitou (půl roku), po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou. Jedná se o malosériovou výrobu, po zapracování se ve mzdě bude promítat úkolová složka.Nástup možný ihned. Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00.Kontakt: telefonicky, e-mailem. Vždy si prosím dopředu domluvte termín návštěvy na uvedeném tel. čísle nebo přes email.

Nabízené výhody

  • Ubytování -
  • Jiné výhody -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

GETURA PLUS, spol. s r.o., IČO: 25871684

Libina 824, 788 05 Libina - Libina

Kontakt
Břetislav Strnad, 777113784, getura@getura.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Libina

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více