Models.UradPrace.Cs

Místo práce: CHARVÁT Group s.r.o., Kutná Hora, Zbraslavice (informace o místu práce: Zbraslavice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 21000 - 26000 Kč

Nástup od: 1. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce:o montáž a kompletace armovaných hydraulických hadic,o obsluha výrobních a lisovacích strojů.Požadujeme:o SOU/SŠ (v technickém oboru velkou výhodou),o pečlivost a odpovědný přístup k práci,o manuální zručnost, samostatnost, chuť pracovat.Nabízíme:o HPP na dobu neurčitou,o práci bez nočních směn v čistém pracovním prostředí,o mzdu 21.000 Kč hrubého,o důkladné zaškolení od zkušených kolegů,o zaměstnanecké benefity: stravenky 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc, 22 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, odměny za docházku 1.000,- Kč/měsíc, odměny za odpracované roky, finanční dary k životním jubileím, firemní akce, atd.,o možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti.V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

CHARVÁT Group s.r.o., IČO: 27407667

Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice

Kontakt
Ilona Vavřičková, asistentka jednatele, 327 591 112, vavrickova@charvat-chs.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více