Models.UradPrace.Cs

Místo práce: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. - pracoviště Terezín, Litoměřice, Terezín (informace o místu práce: Terezín)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 30500 Kč

Nástup od: 10. 1. 2022

Poznámka: Vaším úkolem bude:o Sociální šetření a zabezpečení sociální agendy včetně řešení sociálně právních problémů,o sociálně právní poradenství,o evidence kontaktů pro příjem nových klientů,o sociální poradenství klientům - popř. rodinným příslušníkům,o jednání s úřady, s opatrovníky klientů,o zabezpečení základní soc. agendy, kontrola aktuálnost Standardů kvality sociálních služeb, návrh jejich aktualizací.K výkonu práce potřebujete:vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, předchozí pracovní zkušenosti výhodou.Co nabízíme:o 8 hodinová směna,o práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie,o trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě, " Možnost využít dětskou skupinu pro vaše děti přímo v našem domově" 5 týdnů dovolené" Speciální odměny za směny nad pracovní plán" Finanční bonusy za odpracované roky" Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)" Dotované stravování - 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů" Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family" Slevovou kartu do lékáren BenuV případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570 od 7.00-15.00 hod.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s., IČO: 24128325

Ke Smíchovu 1144/144, 154 00 Praha - Slivenec

Kontakt
Martina Marešová, asistentka ředitelky , 601 360 570, administrativa.terezin@senecura.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více