Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Zázraky se dějí, z. s. - Netín, Žďár nad Sázavou, Netín (informace o místu práce: Netín)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 11880 Kč

Nástup od: 1. 1. 2022

Poznámka: PRACOVNÍ NÁPLŇ:práce s dětmi předškolního věku schopnost systematické výchovně vzdělávací prácePOŽADAVKY: nejlépe odborná kvalifikace a předpoklady pro práci učitelky MŠ (v souladu s §3 a §6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů.(předškolní a mimoškolní pedagogika, vychovatel, sociální pracovník, chůva pro děti - s doplněním si vzdělání) kladný vztah k dětem, respektování jejich individualityuvědomění důležitosti předškolního vzdělávání pro další vývoj osobnostipráce v týmusamostatnost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, ochotu učit se novým věcemv případě potřeby ochota zástupu v DS a MŠ Polné a JIhlavěpozitivní přístup, chuť něco vytvořit a budovatvlídnou a přátelskou komunikaci s druhými a zároveň prosazení sepřirozené, otevřené a férové jednáníschopnost se rychle učit, adaptovat se a být otevřený novPráci v příjemném prostředí a kolektivu v rozvíjející se organizaci.Dobrý kolektiv, 5 dní dovolené navíc, stravování, pitný režim, vzdělávací kurzy, rozvoj osobnostiPrvní kontakt emailem, doporučeným klientům ÚP bude následně umožněna osobní schůzka.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Zázraky se dějí, z. s., IČO: 22897071

Zahradní 496, 594 51 Křižanov - Křižanov

Kontakt
Veronika Netolická, 778 095 951, prace@meruzalka.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více