Models.UradPrace.Cs

Místo práce: PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., Šumperk, Staré Město (informace o místu práce: Staré Město)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 26000 Kč

Nástup od: 3. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce: - zavádění nových technologií do výroby- zajištění plynulého chodu stávajících technologií ve výroběJaká/ý ideálně jste, co znáte, umíte či máte:- střední odborné vzdělání technického zaměření - praxe vítána- schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, spolehlivost, zručnost- znalost práce na PC- ochotu pracovat a učit se novým věcem - poctivost a chuť do práce- řidičský průkaz skupiny BNabízíme:- odpovídající mzdové ohodnocení- rozvíjející se, otevřené prostředí, s možností zasahovat do systémových nastavení a přicházet s vlastními nápady - stabilní práci v české firmě podporující ekologické zemědělství, - škálu firemních benefitů (sleva na firemní produkty, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování, služební mobil)- možnost dalšího profesního růstu, rozvoje a seberealizace- místo výkonu práce: Staré Město pod Sněžníkem, okr. Šumperk.Pracovní doba 6:00- 14:45, po dohodě lze pracovní dobu upravit. Kontakt: telefonicky, e-mailem.Váš životopis zašlete na email personalni@probio.cz nebo doručte na recepci do sídla firmy.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o., IČO: 46581863

Lipová 40, 788 32 Staré Město - Staré Město

Kontakt
Vlasta Pavelková, 731239009, personalni@probio.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více