Project manager s NJ a zkušenostmi ze strojírenství

Hledaná pozice

Místo práce: Chrást (informace o místu práce: Chrast)

Mzda: 70 000–140 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme inovativní rodinná strojírenská firma úspěšně fungující téměř 30 let. Vyrábíme mechanické součásti stavebních strojů, operačních stolů, drážních vozidel a jiných zařízení. Naší předností je komplexní výrobní proces od laserového zpracování, ohýbání, ohraňování přes robotické svařování, CNC obrábění po finální povrchové úpravy. O naše dlouholeté zákazníky se staráme s velkou péčí a děláme první poslední, abychom zajistili ty nejlepší služby. Změny v našem týmu nejsou časté. Právě však hledáme projektového manažera, který převezme technická a obchodní řešení projektů. U této pozice by se nejprve jednalo o zpracování obchodních nabídek pro zákazníky na základě jejich poptávek, hledání technického řešení jednotlivých výrobků a tvorbu kalkulací. Součástí této pozice je i celková péče o stávající zákazníky a jejich projekty - od návrhu po samotnou výrobu. Postupem času by se přidávaly další kompetence. • Jste srdcem strojař? • Naplňuje Vás technika a stroje? • Hledáte řešení a jste ochoten vzniklé úkoly efektivně rozlousknout? • Umíte si představit pracovat v jedné firmě po deset a více let? Účelem naší firmy je nabídnout zákazníkovi řešení a vyrobit mechanické komponenty, které kvalitou a spolehlivostí vyhovují náročným potřebám. Naši zákazníci kompletují své vlastní produkty a bez našich dílů by nemohli uspět ani oni.

Co získáte a co Vás zde čeká? • Projekty které ovlivníte od rozpracování, až po realizaci. • Rozmanitá práce a možnost pracovat v čele stabilní rodinné firmy. • Přátelský tým, kde každý má své důležité místo. • Žádní zbyteční manažeři, plochá struktura vedení - nevytváříme žádné reportování. • Co slíbíme, to plníme. • Všichni táhneme za jeden provaz – mnoho lidí je u nás více než 20 let. • Čeká na Vás prostředí nejmodernějších technologií, v nových a čistých výrobních prostorech.

Požadavky na zaměstnance

Co potřebujete? • VŠ technické vzdělání (výhodou strojní fakulta), případně SŠ strojní průmyslová škola doplněná praxí ve strojní společnosti • Praxe ve strojírenství a výrobě alespoň 8 let (nevyžadujeme vedoucí pozici) - ideálně projektový inženýr/manažer, případně technolog, konstruktér, technický projektant, výrobní manažer apod. • Výborná znalost výkresové dokumentace a orientace ve výrobních procesech (nutná znalost pro zpracování poptávek a realizaci projektů) • NJ na velmi dobré úrovni (min. úroveň B2) pro denní komunikaci s německými zákazníky - nutná podmínka pro tuto pozici! • AJ výhodou, ale není podmínkou • Empatické vystupování a jednání (pro komunikaci se zákazníky a zaměstnanci) • Pozitivní přístup k životu a orientace na hledání řešení