Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, Ústí nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí (informace o místu práce: Brandýs nad Orlicí)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 40000 - 52000 Kč

Nástup od: 1. 1. 2022

Poznámka: PRACOVNÍ NÁPLŇ:- stanovuje strategii a koncepci ošetřovatelské a rehabilitační péče- zodpovídá za komplexní činnost úseku a koordinuje práci členů ošetřovatelských týmů- řídí a kontroluje práci vedoucích sester a vedoucího fyzioterapeuta- řídí a zabezpečuje personální politiku, včetně kontroly plnění zaškolení a adaptace nových zaměstnanců- řeší a dbá o rovnoměrné a efektivní rozmístění NLZP- pravidelně hodnotí podřízené- připravuje plány vzdělávání a osobního rozvoje, schvaluje roční plány vzdělávání zaměstnanců úseku- organizuje a vede pravidelné porady vedoucích NLZP- kontroluje dodržování hygienických opatření a zajištění prevence NI v organizaci- kontroluje vedení zdravotnické dokumentace- zavádí do praxe nové ošetřovatelské postupy- vyjadřuje se k nákupu zdravotnických pomůcek a potřeb na svém úseku- zodpovídá za distribuci a evidenci léčivých přípravků, vč. návykových látek- kontroluje dodržování etického kodexu zaměstnance a dodržování práv pacientůVykonává funkci manažera kvality, kde:- zodpovídá a vede agendu hlášení NU- vyhodnocuje rizika a stanovuje nápravná opatření- řídí agendu organizačně řízené dokumentace, zodpovídá za revize a aktuálnost řízené dokumentace- zajišťuje každodenní dohled nad plněním závazných předpisů- koordinuje sběr dat, indikátorů kvality z jednotlivých oddělení, ověřuje kvalitu výstupů- řídí nebo provádí procesní audity- zodpovídá za přípravu k akreditaci a koordinuje činnosti s ní spojenéNABÍZÍME:- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí- týmovou spolupráciZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:- 5 týdnů dovolené- mobilní zvýhodněný tarif- zvýhodněné podnikové stravování- pololetní odměny- příspěvky z FKSP- odpovídající finanční ohodnoceníK PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU 216/679- koncepci řízení úseku ošetřovatelské péče a oblasti kvalityPřihláška bude zaslána v obálce nebo e-mailem s uvedením "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NOP." Uzávěrka přihlášek je 13.12.2021.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Inzerující společnost

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, IČO: 00853879

Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí - Brandýs nad Orlicí

Kontakt
Zdeněk Radimecký, 465 544 207, radimecky@rehabilitacniustav.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více