Models.UradPrace.Cs

Místo práce: PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., Šumperk, Staré Město (informace o místu práce: Staré Město)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 20500 Kč

Nástup od: 1. 12. 2021

Poznámka: Náplň práce:- vedení podvojného účetnictví,- zpracování operativních evidencí,- správa pohledávek a závazků, - komunikace s FÚ, zpracování daňových přiznání- zpracování podkladů pro vedoucí účtárny, ekonoma, či vedení firmy.Požadavky:- máte účetní praxi s podvojným účetnictvím, - nebo jste čerstvý absolvent s účetním a ekonomickým vzděláním,- požadujeme SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru,- důležitá je pečlivost, myšlení v souvislostech a chuť se stále učit,- MS Office - uživatelsky.Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení, které se bude odvíjet od Vaší zkušenosti a praxe, - škálu firemních benefitů (sleva na firemní produkty, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování,) - perspektivní zaměstnání v dynamickém oboru - zázemí stabilní společnosti rozvíjející ekologické zemědělství - možnost dalšího rozvoje a seberealizace Místem výkonu práce je Staré Město p/Králickým Sněžníkem, malebné městečko v podhůří Jeseníků (okr. Šumperk). Naši zaměstnanci za námi dojíždějí z okr. Šumperk, Jeseník i Ústí nad Orlicí. Pomůžeme Vám i se zajištěním bydlení. Pracovní doba 7:00-15:45, pracovní dobu lze po dohodě upravit. Kontakt: telefonicky PO-ČT 7-15.00, e-mailem.

Nabízené výhody

  • Ubytování -
  • Jiné výhody -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení

Inzerující společnost

PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o., IČO: 46581863

Lipová 40, 788 32 Staré Město - Staré Město

Kontakt
Vlasta Pavelková, 731239009, personalni@probio.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Staré Město

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více