Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Mlékárna Polná spol. s r.o., Jihlava, Polná (informace o místu práce: Polná)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 123,9 Kč

Nástup od: 15. 12. 2021

Poznámka: Náplň práce: - vedení menšího kolektivu- obsluha strojů na balení sýrů a kráječek na sýry- obsluha vah a tiskáren- manipulace s paletizačními vozíky- administrativní práce spojená s výrobou- evidence předávaného zboží- kontrola kvality zabaleného zbožíPožadujeme:minimálně střední odborné vzdělání s výučním listemspolehlivost, pečlivost, komunikativnostochotu učit se novým věcemNabízíme:základní mzda od 105 Kč/hod - po zapracování navýšení mzdyprémie 18%/ hod práce na ranní směnu Po-Pá, začátek směny od 5 hodin, případně dle domluvy, 1x za tři týdny pracovní víkendnástup dle domluvyPP na dobu určitou a po jejím uplynutí dále PP na dobu neurčitouZa každou odpracovanou směnu 1l mléka a 1x měsíčně deputátní balíček (sýr a 1kg másla)První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 6:30 - 14:30 hod.

Nabízené výhody

  • Zvláštní prémie - 700 Kč odměna na 100% docházku v měsíci
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Mlékárna Polná spol. s r.o., IČO: 63493659

Za Nádražím 680, 588 13 Polná - Polná

Kontakt
Jana Váchová, mzdová účetní, 567 573 277, 736 671 218, ucetni@mpolna.cz