Policista/ka - cool job - náborák 150 000 Kč, 6 týdnů volna (PZ)

Místo práce: Jesenice u Prahy, Řevnice, Mníšek pod Brdy, Hostivice (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Mzda: 34360 - 39360 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád akci a adrenalin? Jako policista budeš zasahovat, tam kde se něco děje. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“. Zajímají tě zbraně? Jako policista budeš pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici. Znáš bojová umění? Naučíme tě, jak se účinně bránit a chránit sebe i ostatní. Jako policista můžeš chytit pachatele, zabránit spáchání trestného činu nebo dokonce zachránit lidský život. Neměj obavy, vše potřebné pro výkon služby tě naučíme.

Jiné výhody

Staň se policistou ve Středočeském kraji. Poskytneme ti:

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000 Kč (nezdaněný, vyplácený jednorázově)
• 6 týdnů dovolené
• možnost ubytování v resortních ubytovnách MV
• fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
• pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
• finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
• služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
• služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny
• po 6 letech služby při ukončení služební poměru vyplacení jednorázového odchodného dle počtu odsloužených let v maximální výši
šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
• možnost využití resortních sportovních zařízení
• velké množství slev na zboží a služby poskytované soukromými firmami (web Benefity PČR)
• po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
• po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50%
průměrného hrubého měsíčního příjmu
• po dobu přípravy na výkon služby příjem 26.420 Kč
• po nástupu do výkonu služby až 39.360 Kč

Požadavky na zaměstnance

POKUD MÁŠ MATURITU Z JAKÉKOLIV STŘEDNÍ ŠKOLY NEBO Z JAKÉHOKOLIV OBORU STŘEDNÍHO ODBORNÉHO UČILIŠTĚ S MATURITOU, splňuješ požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby tě naučíme. POSKYTNEME TI JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU.