Models.UradPrace.Cs

Místo práce: The Cloud Provider s.r.o., Písek, Písek (informace o místu práce: Písek)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 23000 - 25000 Kč

Nástup od: 27. 12. 2021

Poznámka: Náplň práce:- 1. Level Support- komunikace se zákazníkem- operativní řešení servisních činností- dohled nad monitorovacími systémy- provádění provozních testů a údržby.Požadavky:- znalost operačních systémů- ochotu a schopnost učit se novým věcem- samostatnost a aktivní přístup k řešení neočekávaných situací- spolehlivost a pečlivost- Anglický jazyk - pasivně.Nabízíme: příspěvek na stravné, školení, možnoat osobního i kariérního růst. První kontakt: Parkánová Kateřina, e-mail: katerina.parkanova@tcpro.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Požadované dovednosti

  • Angličtina - Pasivní - -

Inzerující společnost

The Cloud Provider s.r.o., IČO: 09321900

Pražská 483, 397 01 Písek - Pražské Předměstí

Kontakt
Kateřina Parkánová, 723 734 743; 380 424 443, katerina.parkanova@tcpro.cz