Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Temperi, o.p.s. - 002, Jindřichův Hradec, České Velenice (informace o místu práce: České Velenice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 24000 - 34000 Kč

Nástup od: 26. 10. 2021

Poznámka: Náplň práce: Vedení kolektivu soc. pracovníků a prac. v soc. službách v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, přímá práce s dětmi a mládeží, příprava a koordinace skupinových aktivit, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka - spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích, vedení porad týmu.Požadujeme:- odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné - Dis. nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru - Bc, Mgr. )- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav- kreativní přístup k vedení sociální služby - samostatnost, odpovědnost, flexibilita- schopnost vedení týmu a schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci- ochota učit se nové věci- práce na PC (MS Office - Word, Excel; Google Disk, další)- zkušenost s vedením týmu výhodouNabízíme:- pracovní uplatnění ve stabilní neziskové organizaci - ráci na celý úvazek (40 hodin týdně)- hrubou mzdu dle pracovních zkušeností od 24 000,- Kč, osobní ohodnocení po zapracování (5 000,- až 10 000,- Kč) a prémie - 5 týdnů dovolené- možnost realizace vlastní kreativity v práci s dětmi a mládeží- příjemné pracovní prostředí- kvalitní a spolupracující tým- rofesní podporu (pravidelnou supervizi a intervizi)- možnost dalšího vzdělávání; profesní růst v rámci organizaceDoplňující informace: Pracovník/pracovnice poskytuje všechny základní činnosti nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Pracovník naplňuje standardy kvality sociálních služeb Temperi. Místo výkonu práce: České Velenice, okres Jindřichův HradecPředpokládaný nástup: od 1.1.2022 nebo dříve dle dohodyV případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis.Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz (předmět emailu: "výběrové řízení"). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

Temperi, o.p.s., IČO: 28159179

Česká 26/41, 370 01 České Budějovice - České Budějovice 1

Kontakt
Hana Francová, 702571757, tempericb@tempericb.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více