Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Eurobillboard Group s.r.o., ČB, České Budějovice, České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Neurčeno

Mzda: 25000 Kč

Nástup od: 21. 10. 2021

Poznámka: Náplň práce: komunikace se zákazníky- uzavírání obchodních smluv a objednávek, realizace reklamních kampaní, akvizice nových zákazníků, organizace práce, zpracovávání podkladů pro mzdy, práce s Excelem, aktualizace webových stránek.Měsíční mzda: základ 25 000 Kč čistého + odměny- upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání.Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Excel, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, reprezentativní vystupování.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Eurobillboard Group s.r.o., IČO: 09608249

třída 5. května 137/152, 373 72 Lišov - Lišov

Kontakt
Simona Bláhová, , marketing@eurobillboard.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: České Budějovice

Zdroj nabídky:

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více