Servisní technik plynových zařízení (mzda 35-55 000 Kč)

Místo práce: Brno - JČ - Pardubický kraj - Královehradecký kraj (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 35-55000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- SOU/SŠ vzdělání - elektromechanik apod.
- Znalost Vyhlášky 50/78Sb. §6
- Manuální zručnost a fyzickou zdatnost (je to práce i na plošinách a na žebříku ve výškách – cca 3 m)
- Oprávnění pro práci s vyhrazeným plynovým zařízením nebo revizní technik vyhrazených plynových zařízení - velká výhoda

Jiné výhody

Novým kolegům nabízíme:

- Fixní plat 35 000 Kč + odměny (naši kolegové mají v sezóně mzdu 55 000 Kč).
- Dostanete dodávku, kterou denně využíváte, telefon,
- Příspěvek na penzijní připojištění (400 Kč/měsíc)
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Přátelské pracovní prostředí
- Možnost dalšího vzdělávání
- Možnost profesního a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

CO VŠECHNO BUDE SERVISNÍ TECHNIK ŘEŠIT?

Předmětem servis vytápění a vzduchotechniky, tj. servis pro chlazení, vytápění a větrání hal.
Kromě servisu instalujete a uvádíte do provozu plynové ohřívače vzduchu Aermax (výrobce ApenGroup jeden z největších světových výrobců tepelné techniky), infrazářiče a sálavou techniku CarliEuklima (silný mezinárodní výrobce tepelné techniky). Na tyto produkty máme výhradní zastoupení pro Česko, Slovensko, Rakousko.

- Servis záruční a pozáruční
- Uvádění do provozu centrálních regulací
- Pomoc instalačním firmám při jejich realizacích ( dohled na místě a rada, jak věci montovat a zapojit)
- Měření emisí – zakázkové měření analyzátorem spalin ( po certifikaci která je na tuto práci nutná )

JAKÁ BUDE PODPORA ZE STRANY FIRMY?
Servisní technik bude mít k dispozici kvalitní technické nástroje, auto, počítač telefon a podporu kolegů z technické podpory a dalších spolupracujících servisních techniků. Jezdíte na servisní výjezdy v regionu JM - Vysočiny - Olomoucka.