Team Leader zákaznické podpory

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaším hlavním úkolem:
- Vedení týmu operátorů od schvalování směn až po dovolenou
- Poskytovat konzultace operátorům
- Proaktivně navrhovat změny metodických postupů
- Zpracovávat pravidelné statistiky
- Koordinace operátorů, rozdělovat úkoly a jejich následná kontrola
- Motivovat a hodnotit své podřízené
- Školit nováčky a průběžně doškolovat svůj tým

Výsledkem Vaší práce bude:
- Správně a efektivně vedení menšího týmu
- Spokojený tým
- Spokojenější zákazník

K této práci nutně potřebujete:
- Velmi dobrá komunikativní úroveň
- Prokazatelné pracovní zkušenosti
- Uživatelská znalost Microsoft Excel
- Zkušenosti s vedením týmu
- Dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách
- Pečlivost, iniciativa a samostatnost

Co vám za to nabídneme:
- Smlouva na HPP
- Přátelský kolektiv
- Případná možnost práce na Home office
- Kariérní růst
- 25 dní dovolené
- Multisport kartu
- Slevový program našeho partnera
- Stravenkový paušál
- Volné víkendy
- Dog Friendly

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní, české společnosti, která pečuje o své zaměstnance v profesní rozvoji a posouvá je v kariéře.

V prvních měsících budete řádně zaškoleni kolegou.

Pracovat budete ve Zdibech na naší centrále.

Chcete se i Vy podílet na zvyšování kvality? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko „Odpovědět“.

Požadavky na zaměstnance

Cítíš se na Team Leadera nebo již máš na této pozici zkušenosti?

V současné době hledáme výkonného, samostatného člověka na pozici

TEAM LEADER ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Máte prokazatelné zkušenosti na zákaznické lince?
Zvládnete vést menší tým našich operátorů na zákaznické lince?
Jste připraveni na potřebnou konzultaci a to i v případě složitého problému?

Pokud ano, zašlete svůj životopis!