Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: FERRING - LÉĆIVA a.s., Praha-západ, Jesenice (informace o místu práce: Jesenice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 100000 - 110000 Kč

Nástup od: 1. 12. 2021

Poznámka: Role Úkol / OdpovědnostZajištění podpory infrastruktury OT Podnikové potřeby k analýze nových a stávajících požadavků infrastruktury OT aplikací na identifikaci potřeby změn a vývoje. Zajištujě, aby infrastruktura fungovala optimálně, a analyzujte obchodní požadavkyIdentifikace potřeb nového hardwaru, operačních systémů nebo řešení konektivity. Doporučuje alternativní technologie nebo vylepšení pro vylepšení stávajících systémů OT. Zajištuje správnou dokumentaci systémů OT Automation podle požadavků OTOdpovídá za udržování aktuálnosti po celý životní cyklus: -seznam všech aktiv OT (včetně jejich stavu a kritičnosti) -síťová architektura podle průmyslových modelů a bezpečnostních standardů -technická dokumentace v oblasti odpovědnosti (tj. seznam I/O, architektura systému atd.) Spravuje globální standardy OTVede návrh automatizačního systému společně s místním týmem prosazováním používání globálních standardů OT. Eskaluje a rozhodujte, pokud dojde k jakémukoli porušení globálního standardu OT Zlepšuje a udržujte stabilitu systémů OT. Zavádí možnosti na produkčních místech, samostatně podporuje uživatele výrobních systémů. Zodpovídá za budování schopností techniků a inženýrů OT na všech pracovištích společnosti Ferring na celém světě prostřednictvím provádění plánů školení, aby mohli fungovat jako první/druhá úroveň podpory. Poskytuje potřebné nástroje, postupy a znalostní základnu, aby zajistil rychlou reakci na události, ke kterým dochází v automatizačních systémech Podporuje implementaci standardních technických řešení typu end-2-end Je partnerem globálních a místních inženýrských týmů při vývoji infrastruktury OT/hardwaru součástí standardů procesů a zařízení společně s klíčovými výrobci OEM Definujte a implementujte globální integrační strategii infrastruktury OT během provádění projektů Vede a podporuje tým OT pro místní pracoviště k zajištění hladké integrace architektury nových systémů do stávající infrastruktury. Navrhuje a implementujte podrobné plány, abyste zajistili efektivní fyzické integrace a poskytli technický směr a podporu místním týmům Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodin

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ magisterské

Inzerující společnost

FERRING - LÉĆIVA a.s., IČO: 49240200

Jesenice u Prahy, K Rybníku 475, PSČ 252 42

Kontakt
Daniela Gruntova, 241 041 111, Daniela.Gruntova@ferring.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: IT

Lokality: Jesenice

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Rodiče, kteří se musí postarat o děti kvůli stávce učitelů v pondělí 27. listopadu, nemají...více

Partners Financial Services