Obchodní zástupce - předem domluvené schůzky s klienty

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Mzda: 30 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodní zástupce pro komplexní správu domácností. Naše společnost se stala lídrem na trhu pro komplexní správu domácnosti v ČR. Do našeho portfolia patří - úspora na vodě, kontrolní zprávy spalovnových cest, kotlíkové dotace, revize kotlů, úspora energií, finanční služby, kominické služby, atd. Vždy spravujeme kompletní domácnost. Naším cílem je dlouhodobý vztah ke klientovi a následná správa domácnosti. Náplní vaší činnosti bude především setkávání se s klienty z řad domácností. Zákazníkům pomáháme nalézt cesty k úspoře. Zároveň zákazníky informujete o všech službách a zajímavých bonusech, které komplexnost nabízí. Obchodním zástupcům zajišťujeme schůzky se zákazníky v rámci celé ČR vždy v okruhu do 50 km v rámci bydliště. Není podmínkou vyučen v oboru ani praxe. Komplexní zaškolení zajištěno zdarma.

Nabízíme: sjednané schůzky se zákazníky velmi dobré finanční ohodnocení vázané na obchodní výsledky dlouhodobou spolupráci působení vámi vybraném regionu služební automobil příspěvek na PHM komplexní pravidelné školení a dodání obchodních materiálu trvalou podporu manažera vzdělávací program obchodních dovedností Možnost individuální pracovní doby.

Požadavky na zaměstnance

Požadujeme: Výborné komunikační schopnosti samostatnost obchodního ducha - nebát se prodat dobré komunikační schopnosti slušné vystupování spolehlivost profesionální přístup pro-klientský přístup

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více