Řidič VZV se srdcem kamioňáka a mzda až 35 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Mělník (informace o místu práce: Mělník)

Mzda: 27 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prosperující Švédská společnost evropského rozsahu. To je Náš klient, který hledá do svého přátelského týmu právě Tebe!!! Společnost se zabývá výrobou elektrických topných těles a je největším výrobcem ohřívačů vody v České republice. Padesátiletá zkušenost a dva závody mluví za kvalitu, na které se chceš podílet!!! Tak neváhej a přidej se k nám na pozici Řidiče VZV s řidičským oprávněním skupiny C!!! Co budeš u nás dělat? • Přeprava výrobků v rámci areálu – neboj ručně to tahat nebudeš!!! • Občasná přeprava výrobků a komponentů mezi 2 výrobními závody ¬– cca 10 km – není to daleko a není to často, ale to C potřebuješ!!! • Pracovat na dvousměnný provoz

Co Ti za to nabídneme? • Krásná mzda až 35 000 Kč – dle zkušeností • Motivující prémie! • 13. plat – každá kačka se v peněžence hodí! • Příjemné pracovní prostředí • Příspěvek na oběd ze závodní jídelny – 45 Kč –za pár korun skvělé, teplé jídlo!!! • Kafetérie – vstupenky do ZOO a divadel – o víkendu můžeš vytáhnout rodinu na výlet! • Možnost využití firemní čerpací stanice za výhodné ceny!!! • 5 týdnů dovolené – o týden delší Chorvatsko!!! • Možnost ubytování

Požadavky na zaměstnance

Jak si tě představujeme? • Vyučen v oboru nástrojář, obráběč kovů, strojní zámečník • Praxe na pozici nástrojář výhodou – ale není to podmínkou, dáme šanci i absolventům!!! • Možnost zaškolení na CNC – zlepšíme tvoje skills !!! • Zodpovědnost a samostatnost

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více