Technik kvality

Hledaná pozice

Místo práce: Přestanov (informace o místu práce: Přestanov)

Mzda: 22 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nové moderní pracovní prostředí a kvalitní přátelský kolektiv - špičkově vybavená laboratoř - zajímavá práce v automatizované výrobě koberců a podlahových částí pro vozy významných světových výrobců vozidel (BMW, Porsche) - zázemí mezinárodní rodinné společnosti - stabilní zaměstnání, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe - pravidelné ověřování kvality výrobků standardizovanou metodou měření - validace prvního kusu výrobku (standardní podmínky sériové výroby) - denní kontrola dodržování standardů kvality ve výrobě - periodická vyhodnocování výsledků měření - reporting klíčových ukazatelů výkonnosti týmu kvality

- nové pracovní prostředí ve VGP Park Ústí nad Labem se sídlem Přestanov č.p. 116 - pět týdnů dovolené, výkonnostní prémie, stravenky v hodnotě 90,-Kč za každou odpracovanou směnu - nástup možný ihned po vyřízení vstupní lékařské prohlídky - v případě spokojenosti na obou stranách prodloužíme smlouvu na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

- technická a jazyková vybavenost (anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni) - schopnost čtení technické dokumentace - pozitivní, logické a analytické myšlení - zájem a snaha o neustálé zlepšování, důslednost - spolehlivost, flexibilita a loajalita, a to nejen v zákaznickém přístupu - smysl pro týmovou práci a spolupráci napříč výrobním závodem - praxe v automotive - Tier 1, Tier 2. - minimálně středoškolské vzdělání, výhodou technický směr

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více