Skvělá práce ve výrobě 26 000 Kč + krásné benefity

Místo práce: Týn nad Vltavou (informace o místu práce: Týn nad Vltavou)

Mzda: 26 000–28 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co takhle se stát součástí stabilní české společnosti, která je světovým lídrem ve výrobě gramofonových desek, kterých každoročně vyrobí více, jak 25 miliónů pro významné zahraniční klienty? Do našeho přátelského týmu hledáme novou posilu na pozici Výrobního přípraváře. Tak neváhej a přidej se k nám!!! Jak bude vypadat Váš pracovní den? • Budeš přerozdělovat pracovní úkony napříč úsekem – ať ví každý, co má dělat! • Zajišťovat a připravovat materiál pro výrobu • Kompletovat zakázky z výroby • Expedovat zakázky včetně její evidence – je potřeba vědět, že je vše odesláno zákazníkovi! • Pracovat v interním systému – nebojte se, zaškolíme Vás • Hlavně budete podporou pro směnového mistra

Co Vám za to vše nabídneme? • Finanční ohodnocení až 28 000 Kč • Čtvrtletní odměny – odměn není nikdy dost!!! • 1500 Kč bonus za směny/měsíc • Příplatky • Dotované závodní stravování – oběd za 30 Kč • Zvýhodněné mobilní tarify i pro Vaší rodinu – potřebujete vědět co se doma děje! • Odborné firemní vzdělávání – naučíme Vás co bude potřeba! • Pracovní smlouva na dobu neurčitou!

Požadavky na zaměstnance

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu? • Ukončené středoškolské vzdělání • Pokud máte zkušenosti s obdobnou pozicí je to výhoda, ale ne podmínka • Znalost balíčku MS Office, především Excelu – v tabulkách jste jako ryba ve vodě! • Práce ve 12 hod. směnách pro Vás není překážkou (krátký/dlouhý týden)

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více