Models.UradPrace.Cs

Místo práce: EGE, spol. s r.o. - U Pily, České Budějovice, České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 24000 - 26000 Kč

Nástup od: 24. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce: - broušení a hrotování výrobků- jednoduché zámečnické práce nevyžadující znalost čtení výkresové dokumentace- obsluha tryskacího zařízeníKvalifikace: základní vzdělání/vyučeníJedná se o pracovní poměr na dobu určitou.Zam výhody: - práce v Č. Budějovicích- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona- možnost profesního růstu- možnost zahraničních služebních cest a práce v zahraničí- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky- kulturní a společenské akce pro zaměstnance- 5 týdnů dovolené ročně- 13. a 14. plat, měsíční odměny, věrnostní odměny- příspěvek na penzijní připojištění- dotované stravování přímo v areálu firmy- investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000 Kč.Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00 hod.) nebo e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Inzerující společnost

EGE, spol. s r.o., IČO: 15771695

Novohradská 397/34, 370 01 České Budějovice - České Budějovice 6

Kontakt
Hana Průchová, vedoucí personálního oddělení, 387 764 103, personal@ege.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: České Budějovice

Zdroj nabídky:

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více