Operátor výrobní linky

Hledaná pozice

Místo práce: Humpolec (informace o místu práce: Humpolec)

Mzda: 30000 - 32000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Ochotu manuálně pracovat.
• Základní dovednosti při práci s PC.
• Samostatnost, pečlivost a aktivitu při řešení úkolů.

Jiné výhody

Co získáte kromě mzdy?
• Možnost kariérního růstu, stačí jen být pracovitý a pečlivý.
• Příspěvek na penzijní připojištění 3 % z hrubé mzdy.
• Dotované obědy ve firemní jídelně. Oběd Vás tak vyjde na 35 až 59 Kč.
• Až 25 dní dovolené (1 den navíc za každý odpracovaný rok).
• Firemní fitness centrum zdarma.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, kontaktujte nás na adrese ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho významného obchodního partnera obsazujeme pracovní pozici Operátor výrobní linky místo výkonu práce Komorovice okr. Humpolec

Jako operátor naší výrobní linky si po zapracování vyděláte až 35 500 Kč měsíčně. Budete-li svoji práci dělat pečlivě, získáte navíc také měsíční bonusy ve výši až 3 500 Kč.
Co pro nás budete dělat?
• Zapojíte se do nepřetržitého provozu (ranní, odpolední, noční) ovšem s 2 volnými víkendy měsíčně. Plus navíc vždy po 3 týdnech Vás čeká 5 volných pracovních dnů za sebou.
• Budete samostatně připravovat suroviny a materiál pro výrobu plastových nábytkových hran.
• A na celou výrobní linku také dohlédnete, aby vše šlo tak, jak má.
• Povedete provozní deníky a záznamy.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Nejčastější chyby v daňovém přiznání. Neděláte je taky?

Jaké chyby v přiznání k dani z příjmů fyzických osob jsou nejčastější? Připravili jsme...více

Stejné místo, nižší mzda. O kolik si ženy vydělají méně?

Postavení žen na českém pracovním trhu patří v rámci zemí OECD mezi podprůměrné. Na stejných...více

Zvýšení mezd smazala inflace. Kupní síla klesla druhý rok v řadě

Průměrná hrubá mzda za celý loňský rok dosáhla částky 43 341 korun, to je meziročně o...více