Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Zeelandia spol. s r.o. - pracoviště, Strakonice, Chelčice (informace o místu práce: Chelčice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 21000 Kč

Nástup od: 1. 10. 2021

Poznámka: Náplň práce:- příprava a míchání surovin pro výrobu- práce s elektronickým recepturním systémem (zaučíme)Pracovní podmínky:Nástupní mzda až 26.000,- (vč. odměn), navyšování v závislosti na úrovni zapracování. Mzda po roce v průměru 29.000,- (vč. odměn). Pracovní doba: pondělí - pátek, 2 směny (ranní 6:00 - 14:15, odpolední 13:45 - 22:00). Bez víkendů a nočních směnSpecifika pro zvážení zdravotní způsobilosti:- fyzicky namáhavá práce - manipulace s těžkými břemeny, práce je vhodná pouze pro muže (ze zákona nesmíme zadat ženám)Další informace:Zaučení ve dvojici se zkušeným kolegou.Potřebná školení zajištěna.Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdete na www.zeelandia.cz.Týden dovolené navíc, dotované stravování (doplatek 12 Kč/oběd) nebo stravenkový paušál, firemní produkty se slevouKONTAKT: telefonicky v době od 7-14:30 hod., Raganová Michala, tel.: 381791824, e-mail: prace@zeelandia.cz

Nabízené výhody

  • Naturální výhody - firemní produkty se slevou
  • Dovolená navíc -
  • Jiné výhody - dotované stravování (doplatek 12 Kč/oběd) nebo stravenkový paušál

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Inzerující společnost

Zeelandia spol. s r.o., IČO: 00510866

Malšice 267, 391 75 Malšice - Malšice

Kontakt
Michala Raganová, 381791824, prace@zeelandia.cz