Oblastní manažer zákaznického servisu

Místo práce: Vysoké Mýto (informace o místu práce: Vysoké Mýto)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vytváření strategie pro svěřený region v oblasti zákaznického servisu.
• Nastavení obchodních cílů a kontrola jejich naplňování.
• Organizace, řízení a motivace podřízených pracovníků.
• Vyhodnocování dat a stanovení predikce vývoje z pohledu zákaznického servisu.
• Prezentace nabízených služeb a reprezentace firmy široké veřejnosti.
• Udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky.
• Nabídka služeb obchodním partnerům i novým zákazníkům.
• Podílení se na strategických rozhodnutí společnosti.
• Tvoření kalkulací, cenové vyjednávání.
• Administrativní činnost spojená s navázáním nových obchodních případů.
• Zodpovědnost za správnou fakturaci směrem k zákazníkům.
• Znalost a schopnost vést obchodní jednání, umění vyjednávat.
• 1x ročně hodnocení spokojenosti zákazníků a jejich následné porovnání za roční období s návrhem nápravných opatření.
• Sledování tržeb za konkrétní období.
• Celkový přehled v oblasti platné legislativy a sledování aktuálních změn.
• Navrhování postupů ke zvýšení efektivnosti, popř. návrhy na změny vůči vedení firmy.
• Pravidelný reporting vedení firmy.
• Pravidelné pohovory s podřízenými a jejich motivování.

Jiné výhody

• Zajímavou mzdu a motivační ohodnocení.
• Mobil, notebook a auto.
• Stravenkový paušál.
• Výhodný telefonní tarif.
• Zvýhodněné ceny za ubytování v rekreačním zařízení v Harrachově.
• Jazykové kurzy a další rozvoj a vzdělávání.
• Příspěvek na dopravu.
• Zodpovědnou práci a fajn kolegy.

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání s maturitou se zaměřením na ekonomiku, sociální činnost nebo personalistiku.
• Zkušenosti s vedením menšího kolektivu.
• Umění motivovat.
• Vysoká míra zodpovědnosti a spolehlivosti.
• Znalost zákoníku práce a mzdového účetnictví.
• Nadstandardní znalosti užití excelu.
• ŘP sk. B a aktivní řidič.
• Praxe na pozici koordinátora ve svěřeném regionu je velkou výhodou.