HR GENERALIST - příležitost pro absolventy! |Novojičínsko

Místo práce: Nový Jičín (informace o místu práce: Nový Jičín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás práce na PC a rád(a) byste získala zkušenosti v interním HR? Pokud chcete začít svou kariéru v personalistice, pak mám pro vás prima startovací pozici! Těšit se můžete zaškolení, na spoustu benefitů automotive společnosti a fajn tým, s kterým budete spolupracovat. –Správa personálního systému, zodpovědnost za správnost dat s přesahem do comp&ben –Zodpovědnost za pravidelný měsíční přenos dat z lokálního personálního systému do korporátního systému a správnost dat v obou systémech –Implementace nových požadavků na aktualizaci dat v korporátním personálním systému –Spolupráce na HR projektech (digitalizace, implementace systémů atp.) v rámci týmu –Podílení se na hodnocení pracovních pozic a jejich správné zařazení do tarifních tříd –Podílení se na přípravě dat pro mzdové průzkumy

–Tým fajn kolegů, kteří Vás v tom nenechají –Příležitost k seberealizaci –Možnost podílet se na tvorbě procesů, samostatně si organizovat práci a vidět za sebou výsledky –Flexibilní pracovní dobu –Perspektivu stabilního zaměstnání v mezinárodním prostředí –Možnost dalšího vzdělávání –Kariérní vzdělávání jako samozřejmost pro osobnostní rozvoj –Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů –Stabilita práce v automotive společnosti na Novojičínsku

Požadavky na zaměstnance

–Příjemné vystupování a silné komunikační dovednosti –Ochota učit se –Komunikativní AJ (min. B2) –Znalost práce na PC, znalost MS Office –Týmový duch a nadšení do spolupráce s kolegy –Dobrý time management –Proaktivita