Models.UradPrace.Cs

Místo práce: CRAISS Logistic, s.r.o. - prac., Šumperk, Mohelnice (informace o místu práce: Mohelnice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 26000 - 28000 Kč

Nástup od: 1. 11. 2021

Poznámka: Náplň práce: zodpovědnost za příjem a výdej zboží, vychystávání, přebalování, dovoz materiálu na výrobní linku, kontrola příjmu atd., operace spojené s naskladněním a vyskladněním zboží, vše za použití manipulační techniky VZV, Retrack, práce se čtečkou čárových kódů.Požadavky: schopnost rychle se učit novým věcem, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost podmínkou, platný řidičský průkaz na VZV výhodou, zkušenosti s prací ve skladu výhodou.Pracovní doba: dvousměnný provoz 6-14, 14-22 hod. 25 dní dovolené, odborná školení, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál, pojištění odpovědnosti za škodu, bonus za docházku 700 Kč, bonusy až 20% za bezchybné vyskladnění a naskladnění zboží, příplatek odpolední směna 7,50 Kč/hod. Kontakt: e-mailem.

Nabízené výhody

  • Dovolená navíc -
  • Jiné výhody -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

CRAISS Logistic, s.r.o., IČO: 25102125

Na Radosti 413, 155 21 Praha - Zličín

Kontakt
Marie Adamcová, , marie.adamcova@craiss.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Mohelnice

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více