Specialista prodeje - technická oblast

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poskytování každodenní technické podpory pro globální prodejní tým, včetně datových listů zařízení, výkresů, generací BOM, technického řešení
Spolupráce s prodejním týmem za účelem doručení technické prezentace, která vysvětluje naše produkty a integrace pro potenciální i současné klienty
Výpomoc s funkčními (administrativními) a technickými prvky RFP
Udržování aktuálního přehledu a údržba „demo“ prostoru pro prodejní činnosti
Poskytování podpory prodeje za účelem důsledného plnění celkových prodejních cílů odvětví
Zabezpečení efektivní prezentace zákazníkům a zajištění přesnosti a technické správnosti cenových nabídek (možné návštěvy u zákazníka)
Poskytování marketingové podpory za účelem propagace image společnosti v průmyslovém odvětví
Asistence potřebám společnosti při nových hodnoceních služeb, marketingovém výzkumu a rozvoji literatury
Aktivní účast na veletrzích a setkání odborníků v oboru
Rozvíjení znalostí v primárních oblastech produktů, včetně hardwaru, softwarových aplikací a procesů
Komunikace s technickým a produktovým managementem pro realizovatelnost komplexního technického řešení

Jiné výhody

Roční finanční bonus
Možnost práce z domu (Home Office)
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Stravenkový paušál
Velmi dobrá dopravní dostupnost v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj)
Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
Notebook a mobilní telefon
Zvýhodněné volání i pro soukromé účely
Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
Příspěvek na penzijní připojištění
Jazykové kurzy – skupinové i individuální
Možnost dalšího kariérního rozvoje (kariérní plán pro každého zaměstnance)
Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání v oboru Elektro/Automatizace
Hovoříte anglicky na úrovni každodenní komunikace (nadřízený a zákazníci hovoří pouze anglicky)
Máte výborné komunikační dovednosti (komunikace se zákazníky a globálním prodejním týmem)
Máte zkušenost s psaním technické dokumentace a editací technických návrhů a dokumentů
Máte uživatelskou znalost nástrojů MS Office, AutoCAD, či různých software pro 3D modelování
Jste proaktivní, umíte pracovat samostatně a jste orientován na zákazníka