Specialista nákupu

Hledaná pozice

Místo práce: Humpolec (informace o místu práce: Humpolec)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás strategický nákup a máte v této oblasti několikaleté zkušenosti?
Je Vaše angličtina bezmála na takové úrovni, jako čeština, takže se s dodavateli komodit bez problémů domluvíte?
Práci s počítačem, a především excelovské tabulky zvládáte „levou zadní“?
Jestliže jste si 3x odpověděli ano, tak jste to možná právě Vy, koho potřebujeme do týmu.

Co bude Vaší pracovní náplní na této pozici?
Organizace, plánování a řízení nákupu vstupů, zajištění dodávek materiálů, surovin a přípravků potřebných pro výrobu a provoz společnosti.
Kontrola aktuálního stavu zásob a objednávání daných komodit na základě požadavků a historie spotřeby.
Jednání se stávajícími a potenciálně novými dodavateli, jejich hodnocení, organizace výběrových řízení.
Průběžný monitoring trhu nakupovaných komodit, sledování vývoje cen, trendů a konkurence.

Smysluplnou činnost ve fajn kolektivu, kde se nebudete nudit.
Odpovídající mzdové ohodnocení a zajímavý finanční bonus, při splnění daných úkolů.
Možnost kariérního posunu - záleží na Vašich výsledcích a schopnostech.
Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), dotované stravování, dovolenou navíc a po zapracování možnost práce na home office (v určených dnech).
Pravidelné profesní vzdělávání a jazykové kurzy.

Přijde Vám naše nabídka zajímavá? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám na níže uvedený e-mail, svůj životopis, případně nám zavolejte. Těšíme se na Vás.

Kontaktujte nás na adrese ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

Ptáte se, co k tomu budete potřebovat?
Umět si dobře zorganizovat práci a dokázat mít přehled o stavu různých zakázek najednou.
Být asertivní a komunikovat na velice dobré úrovni s dodavateli i s kolegy.
Mít analytické myšlení a proaktivní přístup – vítáme nové nápady na zlepšení!
Zvládnout koordinaci daných procesů a postupů v nákupním oddělení.