Finanční manažer / finanční manažerka (2 místa na dobu určitou)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• administrativní zajištění finanční realizace projektů spolufinancovaných z Evropských fondů na území hl. m. Prahy v rámci OP Praha Konkurenceschopnost, OP Praha Adaptabilita a JPD, OP Praha – pól růstu ČR
• metodická podpora příjemců
• posuzování výše podpor
• provádění ex-ante kontroly, kontrola realizace projektů a monitorovacích zpráv
• spolupráce při řešení nesrovnalostí, podíl na identifikaci a řízení rizik
• spolupráce při uzavírání smluv s příjemci
• zpracování podkladů pro provedení platby
• komunikace s auditními subjekty a příprava dokumentace k auditovaným projektům
• komunikace s odvolacím orgánem MF

Jiné výhody

• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD)
• platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platové třídě 12 (základní plat v rozpětí od 24.770 Kč do 36.470 Kč podle započitatelné praxe), možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době až do výše 18.230 Kč, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
• pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, možnost občasné práce z domova
• podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, jazykové kurzy
• systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka) a stravování formou elektronické stravenkové karty, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
• podporu slaďování pracovního a rodinného života, dvě dětské skupiny pro děti zaměstnanců a řadu dalších zajímavých benefitů
• pracoviště v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

• VŠ vzdělání
• dobrá orientace v problematice fondů EU
• znalost anglického jazyka (nejméně na úrovni A1)
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel, Word, Internet)
• komunikační a prezentační schopnosti a dovednosti
• dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
• samostatný přístup ke svěřeným činnostem, pečlivost

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.: fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, plná svéprávnost, bezúhonnost

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více