C# .NET developer

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj řídícího systému SCADAVantage pro petrochemický průmysl v C# .NET a WPF
* vývoj UI a implementace business logiky
* spolupráce s teamem v Kanadě
* projekty jsou zaměřené na bezpečnost v ropném a chemickém průmyslu a zároveň snižují náklady a dopady na životní prostředí

*SW projekty se kterými se u nás můžeš potkat:

*SW produkty pro námořní lodě
*SW produkty pro kontejnerová překladiště v přístavech nebo na železnicích
*SW produkty pro řízení bezpečnosti na ropných plošinách
*Sběr dat z průmyslových provozů a jejich následná analýza a zpracování
*Paralelně během roku pracujeme na cca 100 různých projektech, takže pokud tě nic z toho nezaujalo, není třeba zoufat, protože toho máme v backlogu ještě mnohem víc. Rozložení našich projektů je cca 45% webové projekty (.NET Core 3+, Angular, React, Vue), 45% desktop projekty (primárně WPF), zbytek je vývoj mobilních aplikací (PWA / Xamarin), ML, reporting, apod. Všude je jako hlavní BE programovací jazyk C#. Samozřejmostí je využití moderních CI/CD praktik pro deployment – typicky do prostředí MS Azure. Kdekoliv se to hodí, použijeme kontejnerizovaná docker řešení.

Chtěl/a bys pracovat na zajímavých projektech? Máš zájem dělat na aplikacích, které mají smysl a najdou uplatnění v průmyslu 4.0? Už tě nebaví psát stupidní CRUD aplikace, ale lákají tě složitější výzvy v oblasti vývoje?

Hledáme lidi, kteří svému oboru skutečně rozumí a které vývoj SW baví. Je jedno, zda jsi „hotový inženýr“ nebo jsi na začátku své kariéry. Dělej to, co těbaví a co umíš dobře! Získej stabilní práci, staň se součástí skvělého týmu a pracuj bez stresu ve firmě, která klade důraz na to, aby ses cítil dobře a měl skutečný volný čas na rodinu, přátele i své koníčky.

* Roční finanční bonus
* Pružná pracovní doba
* Možnost práce z domu (Home Office)
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
* Možnost dalšího kariérního rozvoje (rozvoj v rámci poboček po celém světě)
* Kancelář v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti)
* Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
* Jazykové kurzy – skupinové i individuální
* Notebook a mobilní telefon
* Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
* Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
* Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
* Zvýhodněné volání i pro soukromé účely
* Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

* místo výkonu práce: Ostrava

Požadavky na zaměstnance

* Máš zkušenosti s vývojem v jazyce C#/.NET a WPF
* Hovoříš anglicky na komunikační úrovni (pracujeme v mezinárodním týmu)
* Zajímají tě aktuální technologie používané ve vývoji
* Máš rád práci v týmu, ale nemáš problém ani se samostatným vývojem

Výhodou je:

* Znalost Design patterns
* Zkušenost s WebAPI
* Zkušenosti s UI/Unit testing