Montážně-servisní technik

Místo práce: Uherské Hradiště (informace o místu práce: Uherské Hradiště)

Mzda: 35 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud se pohybujete v oboru elektro a raději byste trávili místo kanceláře čas v terénu, přihlaste se do výběrové řízení na pozici montážně servisního technika pro rychle se rozvíjejícího dodavatele zemědělských technologií s pobočkami po celé České republice. Jako montážně-servisní technik byste: - prováděli především garanční servisní zásahy u zákazníků - méně často vyjížděli na neplánované servisní zásahy - jednali se zákazníky o podrobnostech dodávky - 1x - 2x ročně prováděli montáž zemědělského elektro zařízení (délka montáže 3 týdny, je možné se vracet domů či strávit na montáži pouze týden a být vystřídán) - vzdálenost zásahů do 2 hodin od Uherského Hradiště Místo zázemí kanceláře: Uherské Hradiště

- fixní mzda: 35 000 + odměny ze zakázek - 5 týdnů dovolené - penzijní připojištění - stravenkový paušál - mobilní telefon k soukromým účelům - příležitost zůstat doma na placené pohotovosti - možnost zaměstnání v perspektivní společnosti s velkou mírou samostatnosti - možnost profesního růstu uvnitř firmy - program zaučení do servisních a montážních postupů

Požadavky na zaměstnance

- středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektro - osvědčení dle vyhlášky 50/1978 § 6 nebo vyšší - uživatelskou znalost práce s PC - řidičský průkaz skupiny B - zodpovědnost, samostatnost a snaha učit se

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více