Java EE Developer

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60000 - 100000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​​Zajímáš se o téma digitálních bank, nebo spíš hledáš projekty v průmyslu, či telcu a máš přesah do DevOps? Máš ambice se do - budoucna stát solution architektem? Pročti si níže, s čím se na našich projektech setkáš a dej nám vědět.
- budeš vyvíjet nové aplikace v moderních technologiích
- budeš spolupracovat na analýze požadavků a návrhu architektury aplikací
- nemine tě ani příprava zadání rozsahu testů a tvorba technické dokumentace
- core team je postaven na zkušených specialistech
- budeš mít přesah do CI/CD, resp. DevOps

- příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
- ​prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
- u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
- nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Požadavky na zaměstnance

- zkušenosti s vývojem Enterprise řešení v Java 11+
- dále budeš potřebovat Spring Boot, OpenAPI/Swagger
- pro zdrojový kód využiješ Git, příp. Bitbucket
- taky si poradíš s Liquibase, PostgreSQL
- je potřeba mít min rok praktickou zkušenost s Docker
- u nás zúročíš i svou znalost Azure, AWS, Angular, React a Redis
- zadání budeš dostávat také v UML
- máš schopnost architektonicky strukturovat části aplikace
- umíš myslet koncepčně a jsi proaktivní v návrhu na zlepšování kódu a optimalizaci řešení
- ČJ/SJ ovládáš na výborné úrovni, neobejdeš se bez znalosti alespoň technické angličtiny