Models.UradPrace.Cs

Místo práce: SERW, spol. s r. o., Plzeň-město, Starý Plzenec (informace o místu práce: Starý Plzenec)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 45000 Kč

Nástup od: 1. 11. 2021

Poznámka: Popis pozice:• Vedení vývojových projektů a podílení se na vývojových úkolech spínacích přístrojů VN a VVN pro zákazníky předních českých a světových energetických společností (ČEZ, ČEPS, E.ON, TENNET, innogy atd.)• Návrhy nových přístrojů dle specifikací zákazníků• Strojní a elektrotechnické výpočty• Výkresová dokumentace a BOM• 3D modelování• Spolupráce na výrobě prototypů a jejich zkoušek• Komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky• Přímá spolupráce s výrobou, technologií a ostatními odděleními• Pravidelné reporty• Týmová spoluprácePožadujeme:• VŠ technického zaměření (strojírenství, energetika)• min. 3 roky praxe na obdobné pozici• Dobrá znalost programů Autodesk Inventor 3D a AutoCad, MS Office• Znalost informačního systému QI výhodou• Znalost AJ případně NJ na komunikativní úrovni• Dobré komunikační schopnosti• Schopnost týmové spolupráce, plnění úkolů v daném termínu a kvalitě, spolehlivost, pečlivost• Řidičský průkaz sk. B• Časová flexibilita, schopnost a ochota stále se učit• Aktivní a samostatný přístup k práci, kreativní technické myšlení• Dlouhodobá spolupráce• Osvědčení podle vyhlášky č.50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice §10 výhodouNabízíme:• Dovolená 25 dnů• Zdravotní volno 3 dny• Stravování přímo v areálu• Příspěvek na stravování• Měsíční bonus• Příspěvky na dovolenou a vánoční svátkyV případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: personalni@serw.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ magisterské

Inzerující společnost

SERW, spol. s r. o., IČO: 46882308

Tymákovská 42, 332 02 Starý Plzenec - Sedlec

Kontakt
Magdalena Kolářová, 377 966 453 (8:00-14:00), kolarova@serw.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Technika, rozvoj

Lokality: Starý Plzenec

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více