Models.UradPrace.Cs

Místo práce: FUTURA AM s.r.o. - Rokycany, Rokycany, Rokycany (informace o místu práce: Rokycany)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 27307 - 28448 Kč

Nástup od: 17. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce: řŘ idič vysokozdvižných vozíků zaváží a vyskladňuje kamiony, rozváží materiál po areálu společnosti a zaváží výškové regályPožadujeme: min. nižší střední odborné vdělání, praxi v oboru minimálně 6 měsíců, platné papíry na VZV a platný ŘP skupiny B. Práce ve 3 směnném provozu (PO – PÁ).Nabízíme: platové ohodnocení od 27 307,- do 28 448,- Kč/měs., práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, stravenkový paušál, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenouškodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti). Každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiályKontakt telefonicky Po-Pá do 9.00 do 15.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077, email: nabory@futuraam.cz. (přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu) nebo osobně v sídle společnosti: Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité být předem objednaný, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P., pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana). Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam. FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka – administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA)

Nabízené výhody

  • Ubytování - nadstandartní ubytování,
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - dotované stravování
  • Jiné výhody - pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci,

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Inzerující společnost

FUTURA AM s.r.o., IČO: 28403771

Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha 2 - Nové Město

Kontakt
Pavel Černý, 739 933 828,722 711 412, futuraam@futuraam.cz