Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Hemmersbach Czech s.r.o. - pracoviště Přerov, Olympus, Přerov, Přerov (informace o místu práce: Přerov)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 25000 - 35000 Kč

Nástup od: 1. 7. 2021

Poznámka: Náplň práce:kontaktní osoba pro IT technické požadavky; péče o instalaci a konfiguraci hardwaru a softwaru; aktivní práce na IT projektech; analýza a dokumentace aplikačních a sytémových chyb, podpora zákazníků v oblastech hardware, Microsoft, Lotus Notes, ERP systémy, PC, Server, LAN, WAN a dalších klientských systémů; instalace a odstraňování problémů s počítačem a různým hardwarem; zlepšování implementovaných standardů; zastupování podpůrného týmu na interních projektech; kontakt s interními zákazníky a externími dodavateliPožadujeme:min. 2 roky zkušeností na obdobné IT pozici; znalost běžných produktů Microsoft včetně operačních systémů; znalost Active Directory, Prohlížeče IE, Chrome, FireFox, Firewall, Intranet; zkušenosti s install/ upgrade/support/ troubleshoot Windows, Mac a další desktop softwary; výhodou - zkušenosti s Asset Management Tools, pro zvládnutí jednoduchých úloh IT inventarizace, zkušenosti s prací v prostředí Microsoft a znalost Active Directory, zkušenosti v oblasti VIP IT podpory a podpory mobilních telefonů; znalost prostředí Service Now; efektivně komunikovat v českém i anglickém jazyceNabízíme:25 dní dovolené, 3 sick days, 70 Kč příspěvek na stravenkový paušál, penzijní připojištění, Multisport, příspěvek na hromadnou dopravu, firemní laptop a telefonZájemci se mohou hlásit:- telefonicky (v pracovní dny 09,00 - 17,30hod.) na čísle 774 172 201 - paní Iveta Drozenová

Nabízené výhody

  • Jízdní výhody - - příspěvek
  • Podnikové stravování - - stravenkový paušál
  • Dovolená navíc - + 3 dny sick days
  • Jiné výhody - - firemní laptop a telefon; penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSV s maturitou

Inzerující společnost

Hemmersbach Czech s.r.o., IČO: 05089174

Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha - Podolí

Kontakt
Iveta Drozenová, 774172201, iveta.drozenova@hemmersbach.com