Obchodní zástupce (m/ž) - zemědělství

Místo práce: Praha-Břevnov (informace o místu práce: Hlavní město Praha, Beroun, Příbram)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod a máte blízko k zemědělství? Pokud chcete pracovat pro rodinnou firmu, která dbá na životní prostředí a nabízí jedinečné produkty z oblasti výživy půdy, rostlin i zvířat, tak jste to právě Vy, koho hledáme! Za co budete zodpovědný/á? –Každodenní kontakt s firemními zákazníky = farmáři (jedná se o práci v terénu) –Prodej kvalitních, patentovaných produktů těmto zákazníkům (produkty vyvíjí firma sama) –Rozšiřování portfolia zákazníků –Analýzy potřeb zákazníka a návrhy optimálních řešení, aby se zajistila maximální profitabilita farmářů –Poprodejní péče o zákazníky - kvalitní péče o zákazníky je na prvním místě (může se jednat např. o monitoring polí, rozbor půdy apod.) –Práci s interním systémem !!! Lokalita: hledáme 2 obchodníky pro 2 oblasti - Praha západ + Příbram / Beroun !!!

Na co se můžete těšit? –Smysluplnou práci pro rodinnou firmu, která nabízí kvalitní produkty –Nástup dle Vašich možností –Fixní mzdu + bonusy –Auto i k soukromým účelům –25 dní dovolené –2 sick days –Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění –Multisport Card –Cafeterii –Příspěvek na stravné –Vzdělávací kurzy a školení –Pojištění odpovědnosti za škody –Využití mobilního telefonu i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

Váš profil: –Nejdůležitější je zájem o zemědělství a ideálně i zkušenost z této oblasti (ať již v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností či pocházíš ze zemědělské rodiny) –Máte zkušenosti z obchodní pozice nebo Vám je alespoň obchod blízký –ŘP skupiny B, ochota cestovat/pracovat v terénu