Manuální pracovník / kontrolor - Nástupní bonus 12000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Děčín (informace o místu práce: Děčín)

Mzda: 20 000–25 800 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manuální pracovník / kontrolor - omezený počet míst! Hledáme k nám nové kolegy / ně na jednoduchou manuální práci! Chcete pracovat ve společnosti s lidským přístupem? Ozvěte se nám našich zaměstnanců si vážíme! * Zpracování kabelových svazků (délka 15m) * Kontrola kabelu letování cínování izolace do pásky a izolátorků * Budete pracovat pro známé značky jako: BMW PORSCHE BENTLEY AUDI WV * ŽÁDNÁ PÁSOVÁ VÝROBA - pracujete na samostatném pracovišti u svého stolu Co Vám nabízíme? * Mzdu až 25.800 Kč (základ 21.800 Kč + příplatky a prémie) * Dlouhodobý pracovní poměr a 25 dní dovolené * Stravenky 70 Kč/den u 8h provozu nebo 100kč/den u 12h provozu * Svozové autobusy z Děčína * Ochranné pracovní pomůcky zdravotní prohlídku hrazenou zaměstnavatelem * Pouze PO - PÁ víkendy jsou volné při 8h při 12h provoze -krátký/dlouhý týden * 3 směnný provoz Co ale také požadujeme ? Dochvilnost Ochota učit se novým věcem Čistý trestní rejstřík Fyzická zdatnost Plnoletost Michaela

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více