Projektkant elektro (mzda od 40 000 Kč výše)

Hledaná pozice

Místo práce: Zlín (informace o místu práce: Zlín)

Mzda: od 40 000 Kč výše

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

A co byste měl mít za sebou?
- vzdělání elektrotechnického směru
- praxe v oblasti projektování NN, VN
- vyhláška 50/78 Sb.
- uživatelská znalost práce na PC – MS Office, CAD, případně Microstation

- mzdu od 40 000 Kč výše (dobré lidi umíme a chceme zaplatit)
- flexibilní pracovní doba s možností práce na Home Office
- občerstvení na pracovišti
- možnost levnějších pohonných hmot pro soukromé využití
- parkování zdarma, klimatizovaná kancelář
- účast na firemních akcích
- firemní notebook, mobilní telefon, vč. neomezeného volání
- možnost účasti na odborných seminářích, veletrzích
- práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou
- místo výkonu práce ve Zlíně, v klidném prostředí, ovšem pár minut od centra
- dostatečný prostor pro seberealizaci

Zaujala Vás tato výzva v silné firmě? Dejte nám o sobě vědět.

Požadavky na zaměstnance

Máme za sebou 20 let zkušeností v budování telekomunikačních sítí a patříme ke špičce ve střední Evropě. Působíme v České a Slovenské republice, ve Švýcarsku, Německu, Holandsku a Rakousku. Realizujeme výstavbu, údržbu i servis základnových stanic, optických sítí a mikrovlnných spojů. Našimi partnery jsou nejvýznamnější telekomunikační operátoři.

Rozšiřujeme tým o parťáka - projektanta elektro
(na HPP, nebo i jinou formu spolupráce, jak Vám to bude vyhovovat).

Co budete u nás mát na starosti?

Inženýrská činnost:
- projednávání staveb s dotčenými orgány místní samosprávy, veřejné moci, správci sítí technické infrastruktury
- projednávání staveb s vlastníky/uživateli dotčených nemovitostí
- zpracování dokumentace pro územní rozhodnutí a územní souhlas

Projektová činnost:
- příprava projektů NN, VN přípojek, zemních i nadzemních vedení
- možnost rozšíření znalostí i do optických sítí – úzká spolupráce s kolegy