HR Manažer - start up e-commerce

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť být od začátku u vzniku nové společnosti úspěšného mezinárodního investora, zabývající se nejmodernějším vývojem v obl. e-commerce (do 100 zam.)? Možná hledáme právě Tebe!

Tvé úkoly:

Zodpovědnost za všechny oblasti HR
Definování strategií náboru a výběru nových spolupracovníků
Aktivní recruitment
Podpora a implementace nástrojů Talent Managementu
Zodpovědnost za oblast personální administrativy, náboru, vzdělávání a rozvoje
Zodpovědnost za analýzu a plnění HR ukazatelů
Podílení se na budování značky zaměstnavatele
Poradenství a podpora vedoucích a zaměstnanců ve všech personálních otázkách
Podpora firemní kultury a hodnot společnosti
Spolupráce s německou pobočkou

Jiné výhody

Samostatnou práci v mladé a dynamické společnosti
Možnost flexibilně nastavovat a ovlivňovat HR procesy
Možnost sestavit tým skvělých kolegů a docílit bezva atmosféru ve firmě
Zázemí silného německého investora s jasnou vizí a prověřeným know how
Moderní pracovní prostředí - širší centrum Prahy přímo u metra (od září 2021)
Úkoly a výzvy ve společnosti s velkým potenciálem rychlého rozvoje
Motivující fixní mzda, hlavní pracovní poměr, plný úvazek
Nástup od 1.8., nebo později dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Ideálně VŠ vzdělání
Zkušenost z interního HR
Znalost všech personálních procesů
Zkušenost s náborem i IT pozic
Aktivní znalost angličtiny a ideálně i němčiny
Dobrá orientace v pracovně právní legislativě
Přehled o aktuálních trendech v personalistice
Výborné a jasné komunikační a argumentační dovednosti
ŘP – aktivní řidič