CEO / Chief Executive Officer / Jednatel

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnavatel: česká pobočka velmi úspěšné a zavedené německé společnosti mladých nadšenců (e-commerce/non food), právě expandující do Prahy.

Motto: Develop future commerce!

Tvé úkoly:

Naplňuješ a komunikuješ jasně danou vizi podniku
Definuješ strategie a zodpovídáš za celkový rozvoj společnosti
Vedeš a motivuješ zaměstnance k rostoucí angažovanosti a výkonnosti
Kontroluješ všechny procesy a obchodní aktivity a zodpovídáš za dosažení stanovených výsledků
Analyzuješ problematické situace a výsledky a nabízíš jejich řešení
Podílíš se na budování značky zaměstnavatele
Podporuješ firemní kulturu a hodnotu společnosti
Komunikuješ s německým investorem a s kolegy v Německu

Jiné výhody

Samostatnou práci v mladé a dynamické společnosti
Zázemí silného investora s jasnou vizí a prověřeným know how
Proškolení v Německu a podpora jejich vedení
Moderní pracovní prostředí – širší centrum Prahy, přímo u metra (od září 2021)
Úkoly a výzvy ve společnosti s velkým potenciálem rychlého rozvoje
Motivující fixní mzda, hlavní pracovní poměr, plný úvazek
Co je pro nás důležité: upřímnost, důvěra, kompetence, autentičnost

Nástup od 1.8.2021 nebo později dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

Máš chuť být od začátku u vzniku nové společnosti, zabývající se nejmodernějším vývojem v obl. e-commerce (do 100 zam.)? Možná hledáme právě Tebe!

Tvoje kvalifikace:

Ideálně VŠ vzdělání
Prokazatelná manažerská zkušenost (vedení týmu)
Zkušenost s nastavováním strategií a prosazením vizí společnosti
Podnikatelské myšlení a výborné analytické schopnosti
Schopnost efektivního řešení problémů
Velmi dobrá znalost angličtiny, ideálně i němčiny
Výborné a jasné komunikační a argumentační dovednosti, zdravý „selský rozum“
Ochota převzít plnou odpovědnost za chod firmy
Nadšení pro technické trendy budoucnosti a rozvoj trhu a nových technologií
Výhodou je zkušenost s nábory IT uchazečů
ŘP – aktivní řidič
Nehledáme obchodníka, ale uvítáme background v IT a nadšení pro rychlý rozvoj nových technologií.