On-line návrhář a prodejce kuchyní Möbelix

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako on-line kuchyňář nebudeš zákazníky „lovit“, ale dostaneš je naservírované na zlatém podnose. V on-line plánovači máme až 15 návrhů denně. Zákazník chce svůj návrh realizovat co nejdříve a čeká, až se mu ozveš. Díky skvělým komunikačním schopnostem, prodejním dovednostem, kreativitě a systematičnosti proměníš položku v konfigurátoru v prodanou kuchyň.

CO BUDEŠ DĚLAT?
* Obsluhovat zákazníky, kteří si vytvořili návrh v konfigurátoru.
* Na základě prvního kontaktu se zákazníkem zvolíš, jestli: a) kuchyni naplánuješ on-line přímo se zákazníkem b) domluvíš termín plánování na pobočce dle zákazníkova přání c) vyladíš původní návrh a zašleš cenovou nabídku
* Nevymýšlíš projekt od nuly, ale reaguješ na to, co zákazník sám vytvořil.
* Zakázky budeš pečlivě sledovat a koordinovat až do jejich završení.
* Od plánování kuchyně můžeš plynule přejít k plánování obýváku nebo předsíně. To vše umíme.
* Bude jen na Tobě, co vše dokážeš zákazníkovi nabídnout a prodat.

Jiné výhody

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?
* Kreativní a rozmanitou práci.
* Provizi z prodaných zakázek.
* Pracovní doba je od pondělí do pátku. Přesné rozložení hodin bude na Tobě, musí být však hotovo.
* Homeoffice dle dohody.
* Pravidelný přísun zákazníků, kteří chtějí svou kuchyň co nejdříve a mají o ní jasnou představu.
* Místo v kanceláři po boku kolegů, kteří kuchyně technicky zpracovávají a vždy Ti dokáží fundovaně poradit.
* Kvalitní zaškolení v rámci „kuchyňské akademie“.

Požadavky na zaměstnance

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?
* Jsi komunikativní: na základě telefonátu musíš vycítit zákazníkovu potřebu a správně ho nasměrovat.
* Prodej máš v krvi.
* Máš vkus a cit pro detail.
* Nechybí Ti prostorová představivost.
* Do začátku Ti bude stačit běžná uživatelská znalost práce s PC, vše odborné Tě naučíme.
* Jsi zodpovědný/á – zakázky budeš zastřešovat od plánování až po realizaci.
* Jsi samostatný/á: v plnění úkolů Ti necháme volnou ruku, ale zákazník musí být obsloužen vždy včas a pečlivě.