Údržbář ideálně s vyhláškou 50

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 28000 - 32000 Kč za měsíc

Požadavky na zaměstnance

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ÚDRŽBÁŘ ideálně s vyhláškou 50.
Místo výkonu práce: MEDUNA vakuová kalírna s.r.o., Pardubice - Černá za Bory

Náplň práce:
oprava, údržba a servis zařízení - možno i s přesahem do jednoduché administrativy, skladu

Požadujeme:
• 8mi hodinové směny, ranní a odpolední
• vyučení v oboru elektro výhodou
• elektro vyhláška 50/1978 Sb. § 6
• samostatnost
• týmový hráč
• komunikativní přístup
• zodpovědnost

Nabízíme:
• měsíční mzda včetně příplatků a prémií ve výši 28.000 až 32.000 Kč
• půlroční a roční prémie závislé na hospodářských výsledcích firmy
• mimořádné osobní prémie na návrh nadřízeného
• měsíční prémie na základě hospodářských výsledků
• veškeré příplatky (práce přesčas, o sobotě, neděli nebo ve svátek)

Benefity:
• pracovní oblečení
• placené pojištění odpovědnosti zaměstnance
• příspěvek na ŽP nebo PP po 2 letech ve firmě
• 50% příspěvek na obědy
• permanentky na hokej, basketbal
• volné vstupy do plaveckého areálu
• multisporkarta
• 5 týdnů dovolené
• pravidelná školení a vzdělávání v oboru

Na hlavní pracovní poměr.
Nástup možný ihned.